KADEŘNICTVÍ

Díky sdíleným prostorům s kolegy trichology víme, co je pro vlasy dobré a proto vždy používáme tu nejvhodnější vlasovou kosmetiku.

Jsme kreativci s individuálním přístupem a smyslem pro detail, s postupy ideálními pro vaši vlasovou pokožku.

Naši kadeřníci se jezdí pravidelně školit a zdokonalovat v oblastech trendů barev, účesů, střihů, technologií, a to jak u nás, tak v zahraničí.

Před první návštěvou v našem salonu je nutná bezplatná osobní konzultace, na které se s kadeřníky poradíte, co by pro vaše vlasy bylo nejvhodnější. Po konzultaci si objednáte termín.

Team_21_web-5.jpg

ADÉLA MAKOVCOVÁ

Top Stylist

Jste-li žena, která potřebuje poradit se svými vlasy, jsem tady pro vás. Vlasy se podílí na celkovém vzhledu více než 50 %. Krásné a zdravé vlasy lze docílit kvalitními produkty a pečlivě vybranými technikami. 


Mám přes dvacet let praxe s různými značkami a mýma rukama prošly snad tisíce klientek s rozdílnými druhy vlasů. Deset let jsem školila kadeřnice pro italskou přírodní kosmetiku Davines. Byla jsem u zrodu nových vlasovýchkolekcí, pracovala jsem po boku nejlepších kadeřníků z celého světa. Čtyři roky jsem pracovala v Anglii ve skvělém týmu profesionálů a školila se v Londýně i dalších zemích.


Svoji práci miluji a jsem na ni hrdá. Umím zdůraznit krásu každé ženy. Mohu připravit nevěstu na svatbu, stejně jako upravit ženu do divadla. Poradit jak v běžném pracovním týdnu, tak na jakoukoli slavnostní příležitost.


Nemáte vlasy jako princezna Kate? Nevadí, najdu pro vás to nejlepší řešení. S důvěrou se na mne obraťte. Adélka

Team_21_web-8.jpg

ANDREA TOMYŠKOVÁ

Senior Hair Stylist

Jsem kadeřnice, barber a tricholožka.


Už jako malá jsem věděla, že se chci stát kadeřnicí. A jelikož mě vždy lákal život v zahraničí, odjela jsem do Velké Británie za dobrodružstvím. Získala jsem tříletou praxi na salonu v Liverpoolu, kde jsem pracovala jako Barber.
 

Práce s muži byla skvělá, ale pro mě už trošku stereotypní. Vrátila jsem se zpět do Pardubic, místa, kde jsem se narodila, a věnovala se vlasovým školení, protože  jsem se rozhodla více se věnovat dámské klientele. 
 

Jelikož si pořád myslím, že zdravé vlasy mohou růst pouze ze zdravé vlasové pokožky a zdravého těla, začala jsem se zajímat o obor trichologie. Oslovila jsem  proto Lukáše, trichologa s nejdelší praxí v Čechách. Absolvovala jsem seminář v Beskydech, který Lukáš právě pro trichology z ČR a Slovenska pořádal.

 

Poté jsem se zúčastnila dalších školení pod záštitou Lukáše a nyní působím jako odborná tricholožka a kadeřnice v Institutu zdravé krásy.

Marketa.jpg

MARKÉTA MALIK

Senior Hair Stylist

Pocházím z jižní Moravy a jsem empatický člověk, který rád vytváří pozitivní atmosféru a pocit elegance a luxusu.

Každá klientka (nebo klient) je pro mě velmi důležitá a má práce je založená na preciznosti.

Miluji osobní i profesní progres, proto se i přes moji 20ti letou praxi v kadeřnickém oboru neustále profesně rozvíjím a vzdělávám. I proto jsem si vybrala spolupráci s Lukášem Rossbachem a Institutem zdravé krásy.

Dominik.jpg

DOMINIK RACZ

Hair Stylist

Už jako malý kluk jsem věděl, že chci být kuchař nebo kadeřník. Po roce studia v oboru hotelnictví jsem zjistil,  že mi chybí kreativita a práce, do které mohu vtisknout kus sebe.

Práce kadeřníka mě nesmírně naplňuje a je to i můj koníček. Oboru se aktivně věnuji již od školy a neustále se snažím vzdělávat i skrze sociální sítě, kde čerpám inspiraci a učím se novým technikám stříhání a barvení. Mezi mé oblíbené patří balayage a precizní střihy, protože jsem detailista.

 

Lukáše Rossbacha jsem sledoval delší dobu a celkově mě jeho přístup velmi zaujal. Prioritou jsou pro mě totiž zdravé vlasy i vlasová pokožka, proto rád pomáhám klientkám s výběrem vhodného produktu na jejich daný typ vlasů nebo také s technikou mytí či foukaní.

Alexandra.jpeg

ALEXANDRA FLIMELOVÁ

Hair Assistant

Pocházím ze Slovenska z městečka Banovec nad Bebravou a do Čech jsem se rozhodla přestěhovat za lákavou pracovní příležitostí. Jako malou holčičku mě maminka brala do svého kosmetického salonu a já jí koukala pod ruce. Bylo nad slunce jasné, jakým směrem se jednou vydám. Svoje zkušenosti jsem nasbírala na různých zahraničních stážích a školeních a díky své 15leté praxi v oboru se ráda postarám o vaše vlasy i vizáž.

Lukáše jsem poznala jako jeho klientka. Vyřešil mi moje dlouholeté problémy s pletí a já se v tu chvíli zapálila pro obor trichologie a dermatologie.

 

Ke každé klientce přistupuji individuálně a s citem.

CENÍK:

Služba
Hair Assistant
Senior Hair Stylist
Top Stylist
STŘIH A STYLING
Dámský střih
750
850
950-1100
Pánský střih
450
750
750
Foukaná
400-500
500
500-700
Společenský účes
cena po konzultaci
cena po konzultaci
cena po konzultaci
BARVENÍ
Flamboyage
900-1100
1000-1300
1400-1800
Balayage
900-1100
1000-1300
1400-1800
Melír "t-section"
950
1150
1250-1400
Melír "1/2"
1350
1450
1550-1700
Melír "celý"
1650
1850
2150-1300
Barva
950
1150-1280
1350-1600
Odbarvení
1750-1950
1450-1650
+ 350-500
Čištění barvy
cena po konzultaci
cena po konzultaci
cena po konzultaci
Tónování
350-500
350-500
350-500