top of page

O NÁS

Jsme tým profesionálů, kteří svou práci dělají rádi. Na prvním místě je pro nás vždy přání a spokojenost klienta.

Snažíme se poskytovat kvalitní služby s osobním a vstřícným přístupem a tím z našeho Institutu vytvářet místo, kde se budete cítit dobře a budete se rádi vracet.

Vše se snažíme dělat, jak nejlépe to jde. A také na sobě neustále pracovat a vzdělávat se, jednoduše proto, že nás to baví.

Co tedy přesně děláme? Nabízíme komplexní a profesionální péči a poradenství v oblasti kadeřnictví, trichologie a kosmetiky. Pracujeme výhradně s profesionálními, kvalitními a prověřenými značkami, převážně značkou Kapyderm.

567A9391.jpg

LUKÁŠ ROSSBACH

Narodil se v Chomutově 4. února 1982, dětství však prožil ve Špindlerově Mlýně, kam se rodina přestěhovala „být blíž přírodě“ z důvodu astmatu staršího bratra. Od svých jedenácti let žil s rodiči na Kostarice.

 

V dospělosti se usadil v Praze, kde v roce 2004 otevřel kadeřnický salon tzv.nové vlny kadeřníků zaměřených na vzdělávání se, Salon Fame.

 

Oboru dermotrichologie se věnuje již patnáct let. Svou profesní dráhu trichologa odstartoval již v roce 2005, kdy se na dermatologické stáži v Krčské nemocnici seznámil s Pastorem Vilasecou, majitelem a vývojářem dermotrichologické společnosti Kapyderm, jejímž zástupcem se pro ČR a SR v následujícím roce stal.

 

Ještě téhož roku odjel do Španělska na trichologický kongres, kde také absolvoval odborný výcvik se zaměřením na inovativní metody v oblasti problematiky vlasové alopécie.

 

Od té doby se účastnil řady celosvětových kongresů a stáží v oboru dermotrichologie. Přednáší na každoročním kongresu pořádaným dermotrichologickou společností ve španělské Malaze.

 

Vede vlastní výzkumnou činnost zaměřenou na aplikování kosmo-ceutických produktů a péči o problematickou pokožku a růst vlasů. Jeho studie se zaměřují na onemocnění seboroickou dermatitidou, vlasovou alopécii různých příčin a specifická onemocnění jako je např. Hay Well Syndrom. Je pravidelným přispěvatelem do odborných časopisů. Vede vlasovou poradnu týdeníku Sedmička a jeho příspěvky naleznete i v dalších médiích.

 

Věnuje se plošné osvětě v oblasti preventivních programů a péče o vlasovou pokožku, při kterých spolupracuje s řadou českých video blogerů a blogerů.

 

Je certifikovaným školitelem nových odborníků pro oblast ČR a SR. Pořádá pravidelná školení pro jejich základní kvalifikaci i prohlubování znalostí.
Ve vzdělávací činnosti spolupracuje s kadeřnickými školami, pro jejichž studenty vede trichologické semináře a kurzy.

V prosinci 2018 otevírá dveře svého nového institutu dermotrichologie, který se specializuje na veškerou problematiku vlasové pokožky a vlasového růstu.

Lukas Rossbach
bottom of page