KOSMETIKA

U nás v Institutu neděláme klasickou kosmetiku. Naším hlavním cílem je každému klientovi pomoci dosáhnout zdravé a krásné pleti. Proto pracujeme s produkty značky Laboratorios Kapyderm, jejíž stěžejním produktem je organická rašelina. Ta si v kombinaci s dalšími produkty dokáže efektivně a přesto šetrně poradit se stavy pleti jako je akné, dermatitida, seborea a lupénka.

Jste vítáni také vy, koho trápí běžné potřeby pleti jako je doplnění hydratace, vyčištění pórů anebo zmenšení hloubky vrásek.

Kosmetička na začátku každého ošetření pleť prohlédne a vybere vhodný typ péče, který je pro vás a vaši pleť aktuálně nejlepší.

Na místě si můžete i zakoupit produkty pro domácí péči o pleť a podpořit tak výsledky, které se profesionálním ošetřením nastartovaly.

Team_21_web-11.jpg

IVA HYNKOVÁ

Kosmetička

Iva je v kosmetickém oboru více než čtrnáct let a za svou kariéru vyškolila kosmetičky pro několik světových profesionálních značek.

 

Pravidelná školení v Paříži a zkušenosti v salonu ji naučily individuálnímu přístupu, který je při řešení problémů s pletí tolik důležitý. Své znalosti neustále rozšiřuje a vždy vám ochotně poradí, jak o svoji pleť správně pečovat s vhodnými produkty.

 

Její osobní přístup vám pomůže dosáhnout vysněných výsledků a můžete se také těšit na relaxaci a hýčkání během ošetření pleti v salonu.

kapyderm_logo_footer.png

Pro domácí péči doporučujeme využít tipů a rad našeho kosmetického katalogu Kapyderm.