KOSMETIKA

Naším hlavním cílem je pomoci k pěknému vzhledu pleti, proto by po naší návštěvě měla být pleť čistá, hydratovaná a okysličená. Věnujeme se různým problémům pleti a také těla. Pozitivně pomáháme s problémy s akné (ať už vás trápí oblast obličeje, šíje nebo ramen/hrudníku), vrásky, rozšířenými žilkami, lupénkou nebo celulitidou, ale také se zpevňováním poprsí nebo microliftingem.

Správná kosmetika není jen o proceduře, ale i o kvalitních přípravcích, proto používáme pouze ověřené a uznávané značky Kapyderm a Sothys.

KAPYDERM - Komplexní ošetření

Ošetření pleti kosmetikou Kapyderm s důrazem na využití organické rašeliny. Pleť je po proceduře viditelně vyčištěná, hydratovaná a okysličená. Terapii je možné naplánovat dlouhodobě (ať už při akutní formě akné nebo jiných problémech), ale také jako udržovací péči pro čistou a zdravou pokožku obličeje a dekoltu.

Délka:

Cena:

1 450 Kč

120 minut

SOTHYS - Oční kůra

Vypínací kúra pro unavené oči a okolí. Zmírňuje otoky pod očima, redukuje tmavé kruhy, vyhlazuje povrchové vrásky okolo očí. Ošetření se provádí speciálně vytvořenými porcelánovými lžičkami, které jsou ponořené do ledové tříště a svým chladem vám tak dávají během masáže uvolňující pocit zbavující se únavy. Díky gelové masce je celé oční okolí dokonale vypnuté.

Délka:

Cena:

950 Kč

45 minut

SOTHYS - Základní péče

Péče pro suchou, normální, smíšenou, či mastnou pleť. Ošetření obsahuje odlíčení pleti, úpravu, popř. barvení obočí, gommage, čištění pleti, ampuli séra, masáž obličeje, masku, sérum dle typu pleti, závěrečný krém a lehký denní make up.

Délka:

Cena:

1 350 Kč

60 minut

SOTHYS - Ošetření citlivé plet SPA termální vodou

Velmi jemné textury, které se používají v rámci tohoto ošetření, byly vytvořeny, aby vyhovovaly citlivosti všech typů pleti. Ta získá pocit komfortu a pohodlí, posílíte její funkci a přirozenou ochranu. Po čištění za působení enzymatické masky proběhne masáž rukou. Gelové expresní sérum a jemná masáž zklidní vaši pokožku i za pomoci modeláže porcelánovými lžičkami přes gelovou masku.

Délka:

Cena:

1 600 Kč

75 minut

SOTHYS - Peeling pro okamžitou obnovu pleti

Je založeno na peelingu 20% kyselinou glykolovou a mikrodermabrazi minerálními krystalky. Vhodné pro všechny typy pleti kromě pleti citlivé. Výsledkem je okamžitý efekt s dlouhodobým účinkem již po jednom ošetření , pleť je čistá, jemná, zářivá, sjednocená, obnovená.

Délka:

Cena:

1 690 Kč

90 minut

SOTHYS - Hydratační ošetření

Absolutní hydratace vaší pleti vysoce účinnou nízkomolekulární a vysokomolekulární kyselinou hyaluronovou, extraktem z hřibu Boletus a epidermálními kmenovými buňkami. Speciální protokol o 6 fázích s trojitou maskou, dvojitým sérem, masáží a teplými ručníky. Pleť je hydratovaná, vyhlazená a působí mladším dojmem. Nejúčinnější a také nejoblíbenější hydratační ošetření Sothys.

Délka:

Cena:

2 250 Kč

90 minut

SOTHYS - Omlazující ošetření s P3 TRI-komplexem

Účinnost produktů Sothys spojená s relaxací a profesionální péčí, díky které získáte viditelně mladší tvář. Chrání kapitál mládí v každém věku díky dvojitému účinku působícího na příznaky stárnutí: polyfenoly květu šafránu a dimer kvercetinu z květu jerlínu chrání pleť před oxidačním stresem, zatímco peptidy předcházejí vzniku chronologických příznaků stárnutí (vrásky, povolené rysy).

Délka:

Cena:

2 350 Kč

90 minut

SOTHYS - Péče pro muže

Ošetření vytvořené speciálně pro mužskou pleť. Kombinace detoxikace pleti, jejího efektivního posílení, hydratace a anti-age. Očištění pleti, úprava obočí, čistící a energizující obličejová péče, hloubkové čištění pleti, ampule s hydratačními a anti-age účinky, masáž obličeje, horní části hrudníku a trapéz, maska, závěrečný krém.

Délka:

Cena:

1 650 Kč

75 minut

© 2019 by Institut zdravých vlasů Lukáše Rossbacha. Fame Style Agency s.r.o.

  • Facebook
  • Instagram