KOSMETIKA

U nás v Institutu neděláme klasickou kosmetiku. Naším hlavním cílem je každému klientovi pomoci dosáhnout zdravé a krásné pleti. Proto pracujeme s produkty značky Laboratorios Kapyderm, jejíž stěžejním produktem je organická rašelina. Ta si v kombinaci s dalšími produkty dokáže efektivně a přesto šetrně poradit se stavy pleti jako je akné, dermatitida, seborea a lupénka.

Jste vítáni také vy, kdo řešíte běžné potřeby pleti jako dehydratace nebo hloubkové vyčištění pórů.

Kosmetička na začátku každého ošetření pleť prohlédne a vybere vhodný typ péče, který je pro vás a vaši pleť aktuálně nejlepší.

Na místě si můžete i zakoupit produkty pro domácí péči o pleť a podpořit tak výsledky, které se profesionálním ošetřením nastartovaly.

Team_21_web-11.jpg

Mgr. IVA HYNKOVÁ

Kosmetička

Iva je v kosmetickém oboru více než čtrnáct let a za svou kariéru vyškolila kosmetičky pro několik světových profesionálních značek.

 

Pravidelná školení v Paříži a zkušenosti v salonu ji naučily individuálnímu přístupu, který je při řešení problémů s pletí tolik důležitý. Své znalosti neustále rozšiřuje a vždy vám ochotně poradí, jak o svoji pleť správně pečovat s vhodnými produkty.

 

Její osobní přístup vám pomůže dosáhnout vysněných výsledků a můžete se také těšit na relaxaci a hýčkání během ošetření pleti v salonu.

Tereza Novakova.jpg

TEREZA NOVÁKOVÁ

Kosmetička

Tereza svou vášeň pro kosmetickou péči měla již od školy, po které začala v kosmetických službách ihned pracovat. Má zkušenosti především s přírodními značkami a s aromaterapií. Nyní ji ale ohromil Kapyderm.

Jejím hlavním cílem je, aby pleť byla zdravá, čistá a zářivá, čehož lze s Kapydermem dosáhnout. Sama si prošla trápením těch, kteří mají problémy s akné a má tedy s tímto kožním onemocněním spousty zkušeností.

 

Její zájem o problematickou plet se odráží i ve školeních, které pravidelně absolvuje. Nevěnuje se pouze péči o pleť, ale také stylistice obočí a řas.

 

Při vaší návštěvě budete společně hledat příčinu vašeho problému a vydáte se na cestu za zdravou pletí.

CENÍK:

Název procedury
Cena
Depilace
200-900 Kč dle rozsahu
Ošetření přístrojem Kapydermia
600 Kč
Královské ošetření - „den pro mě“
2 200 Kč
Královské ošetření - dokonalá pleť i záda
2 200 Kč
Mikrojehličková mezoterapie
1 850 Kč
Ošetření pleti se seboreou, lupénkou nebo ekzémem
1 450 Kč
Ošetření akné na zádech
1 450 Kč
Ošetření aknózní pleti
1 450 Kč
Hloubkové čištění pleti
1 450 Kč
Kosmetická diagnostika pleti
790 Kč
kapyderm_logo_footer.png

Pro domácí péči doporučujeme využít tipů a rad našeho kosmetického katalogu Kapyderm.