top of page

Vlasová diagnostika odbornou dermotricholožkou

Při diagnostice naši odborní dermotrichologové nejprve provedou důkladné vyšetření pokožky hlavy a vlasů. To může zahrnovat vizuální prohlídku, dotek nebo použití speciálních přístrojů jako je trichokamera pro zvětšení dané oblasti.

Vlasová diagnostika Lukášem Rossbachem

Při diagnostice odborný dermotricholog, Lukáš Rossbach, nejprve provede důkladné vyšetření pokožky hlavy a vlasů. To může zahrnovat vizuální prohlídku, dotek nebo použití speciálních přístrojů jako je trichokamera pro zvětšení dané oblasti.

Ošetření organickou rašelinou odbornou dermotricholožkou

Procedura organickou rašelinou je postup, který používáme k detoxikaci pokožky, k odstranění nahromaděné nečistoty a toxinů, ke zklidnění podráždění a k léčbě různých problémů s pokožkou hlavy. Tato procedura zahrnuje i následné mytí vlasů, foukání a závěrečnou úpravu.

Diagnostika a ošetření odbornou dermotricholožkou

Kombinace těchto služeb zahrnuje vyšetření vlasové pokožky odbornou dermotricholožkou a ošetření vlasové pokožky organickou rašelinou. Součástí procedury je i následné mytí vlasů, foukání a závěrečná úprava.

Diagnostika a ošetření Lukášem Rossbachem

Kombinace těchto služeb zahrnuje vyšetření vlasové pokožky Lukášem Rossbachem a ošetření vlasové pokožky organickou rašelinou. Součástí procedury je i následné mytí vlasů, foukání a závěrečná úprava.

1.000 Kč

2.000 Kč

Včasná diagnostika stavu pokožky hlavy a vlasů, jako je lupénka, ekzém, vypadávání vlasů, akné a další, může vést k účinnější a rychlejší terapii. Včasná identifikace těchto obtíží může také předcházet zhoršení stavu či sekundárním komplikacím jako jsou záněty, infekce nebo permanentní ztráta vlasů.

4.000 Kč

3.000 Kč

2.000 Kč

bottom of page