top of page

O NÁS

Jsme tým profesionálů, kteří svou práci dělají rádi. Na prvním místě je pro nás vždy spokojenost klienta.
Snažíme se na sobě neustále pracovat a vzdělávat se, abychom vám mohli poskytnout ten nejlepší možný servis. 

Co tedy přesně děláme? Nabízíme komplexní a profesionální péči a poradenství v oblasti dermotrichologie, kadeřnictví a barber služeb. Pracujeme s profesionálními, kvalitními a prověřenými značkami, jsme výhradní distributoři španělské dermotrichologické značky Kapyderm.

Kapyderm - s okraji.png
567A9391.jpg
IMG_1026.HEIC

LUKÁŠ ROSSBACH

Narodil se v Chomutově, dětství prožil ve Špindlerově Mlýně a na Kostarice.

 

V dospělosti se usadil v Praze, kde v roce 2004 otevřel kadeřnický salon tzv. nové vlny kadeřníků zaměřených na sebevzdělávání.

 

Svou profesní dráhu dermotrichologa odstartoval v roce 2005, kdy se na dermatologické stáži v Krčské nemocnici seznámil s Pastorem Vilasecou, majitelem

a vývojářem dermotrichologické společnosti Kapyderm. Stal se zástupcem pro ČR a SR.

 

Ještě téhož roku odjel do Španělska na dermotrichologický kongres, kde také absolvoval odbornou stáž se zaměřením na inovativní metody v oblasti problematiky vlasové alopécie.

 

Od té doby se pravidelně zúčastňuje a pořádá kongresy v oboru dermotrichologie. Přednáší na každoročním kongresu pořádaným dermotrichologickou společností Kapyderm ve španělské Malaze.

 

Vede vlastní výzkumnou činnost zaměřenou na aplikování kosmo-ceutických produktů a péči o problematickou pokožku a růst vlasů. Jeho studie se zaměřují na onemocnění seboroickou dermatitidou, vlasovou alopécii různých příčin a specifická onemocnění jako je např. Hay Well Syndrom. Je pravidelným přispěvatelem do odborných časopisů. Vedl vlasovou poradnu týdeníku Sedmička a jeho příspěvky naleznete i v dalších médiích.

 

Věnuje se plošné osvětě v oblasti preventivních programů a péče o vlasovou pokožku, při kterých spolupracuje s řadou českých video blogerů a blogerů.

 

Je certifikovaným školitelem nových odborníků pro oblast ČR a SR. Pořádá pravidelná školení pro jejich základní kvalifikaci i prohlubování znalostí.
Ve vzdělávací činnosti spolupracuje s kadeřnickými školami, pro jejichž studenty vede trichologické semináře a kurzy.

V současné době studuje vysokou školu dermotrichologickou ve Španělsku.

Lukas Rossbach
bottom of page