top of page

Náš tým

Kdo jsme

IMG_1026.HEIC

Lukáš Rossbach

Hlavní dermotricholog

Přední český dermotricholog, který tento obor vystudoval ve Španělsku. Věnuje se plošné osvětě v oblasti preventivních opatření a péče o vlasovou pokožku. Je také certifikovaným školitelem pro oblast ČR a SR. Střídavě působí v Institutu v Praze a v Karlových Varech.

Adéla Makovcová

Top Stylist

Jsem kadeřnice a vizážistka. V kadeřnickém oboru se pohybuji od roku 2000 a mýma rukama prošly snad tisíce klientek s rozdílnými druhy vlasů. Deset let jsem školila kadeřnice pro italskou přírodní kosmetiku Davines. Byla jsem u zrodu nových vlasových kolekcí, pracovala jsem po boku nejlepších kadeřníků z celého světa. Čtyři roky jsem pracovala v Anglii ve skvělém týmu profesionálů a školila se v Londýně i dalších zemích. Má praxe v zahraničí mě naučila, že se na ženy musím dívat komplexně, a proto se věnuji i proměnám, při kterých vám ráda ukážu jak běžné tak i večerní a svatební líčení.

Team_21_web-20.jpg
567A5048.jpg

Žaneta Vodičková

Dermotricholog

Do světa dermotrichologie mě přivedly mé předchozí pracovní zkušenosti. Začala jsem se problematice vlasové pokožky věnovat intenzivně. V době covidových lockdownů jsem nelenila a absolvovala jsem intenzivní dermotrichologický kurz u Lukáše Rossbacha a detailně poznávala značku Kapyderm. Ve své praxi se snažím o to, aby moji klienti odcházeli z našeho salonu s čistou pokožkou, smysluplným vysvětlením jejich problému i s tím, jakým způsobem budeme na jeho odstranění pracovat.

Kotva 1
Kotva 2
Kotva 3

Libby Jůnová

Senior Hair Stylist

V karlovarském Institutu pracuji od začátku roku 2023 a chytila jsem tu druhý dech. Po několika letech strávených v pražských salonech jsem se vrátila do míst, odkud pocházím, a těším se, jak své předchozí zkušenosti zužitkuji. Zúčastnila jsem se kadeřnické soutěže Aichi (soutěž proměn), kde jsem postoupila do finále, česala módní přehlídky i kolekce do módních časopisů. 

posty Institut LR fin (62).png
Kotva 4
Kotva 7
Kotva 10
Kotva 8
Kotva 9
Kotva 6
Kotva 5
IMG_1017_edited.jpg

Tomáš Rossbach

Barber

Jsem nositelem stejného příjmení jako můj starší bratr Lukáš. Narozdíl od něho se nevěnuji dermotrichologii, ale kompletní péči o vlasy a vousy. Pracuji jako barber. V tomto oboru se pohybuji delší dobu a baví mě ta různorodost. Buzz cut, dlouhé vlasy, střih nůžkami i strojkem, naprostá důvěra klienta, kdy mám volné ruce.

Lucie Procházková

Dermotricholog

K dermotrichologii jsem se dostala postupně. Péče o pleť a vlasy mi byla vždy blízká. Že ale existuje obor zabývající se přímo vlasovou pokožkou, jsem se dozvěděla později. Absolvovala jsem několik Lukášových školení a s každým dalším mě téma dermotrichologie fascinovalo víc a víc. Začala jsem se o problematiku vlasové pokožky zajímat intenzivněji a od Lukáše přišla nabídka, pustit se do toho naplno. Měla jsem možnost přihlížet diagnostice přímo u Lukáše v ordinaci, což mi dalo hodně moc a jsem za to vděčná. 

IMG_1036_edited.jpg
567A8314-Edit.jpg

Žofie Tichánková

Dermotricholog Assistant

V Institutu jsem začala pracovat po boku kadeřníků i trichologů a měla tak jedinečnou možnost okoukat vše, co se těchto profesí týká. Obor dermotrichologie si mě naprosto získal. Jsem připravena být kdykoliv nápomocna.

Alexandra Flimelová

Hair Stylist / Dermotricholog

V oboru působím od roku 2008. Hledala jsem možnosti, jak se zdokonalit i v péči o vlasovou pokožku, abych svým klientkám mohla nabídnout komplexní služby. Má cesta k dermotrichologii tedy nebyla náhodná. Lukáše jsem sama poznala jako jeho klientka a na vlastní kůži se tak přesvědčila, jak velký význam správná péče má. 

IMG_1014_edited.jpg
Team_21_web-8_edited.jpg

Andrea Tomyšková

Dermotricholog

Jsem kadeřnice, barber a dermotricholožka. Jako barber jsem absolvovala tříletou praxi na salonu v Liverpoolu. Po návratu do ČR jsem se rozhodla rozšířit svůj um i v oblasti dámského střihu a přihlásila se na vlasová školení, kde jsem získala potřebnou jistotu. Jelikož zastávám názor, že zdravé vlasy mohou růst pouze ze zdravé pokožky a zdravého těla, začala jsem se zajímat o obor dermotrichologie a oslovila proto Lukáše. Od té doby se pravidelně vzdělávám a pracuji pod jeho odborným dohledem v pražském Institutu.

Lenka Procházková

Hair Stylist

Jsem kadeřnice a díky své píli a svědomitosti jsem se pod dohledem Adély Makovcové brzy naučila od základu vše, co je k práci kadeřníka potřebné. Vždy jsem obdivovala vlasové proměny a nyní mám možnost jim nejen přihlížet, ale také se na nich podílet.

Lenka Procházková.webp
Kotva 11
IMG_9067_edited.jpg

Vanessa Hozmanová

Kosmetička

Kosmetiku a péči o pleť miluji natolik, že jsem se vedle studia na VŠ rozhodla rozšířit své znalosti i v tomto směru a absolvovala praxi v našem pražském Institutu.  Po dalším proškolení jsem dostala nabídku, abych v Institutu zůstala a já ji ráda využila.

bottom of page