NAŠI TRICHOLOGOVÉ

Team_21_web-15.jpg

LUKÁŠ ROSSBACH

Hlavní tricholog

Přední český tricholog s nejdelší praxí u nás.

Věnuje se plošné osvětě v oblasti preventivních programů a péče o vlasovou pokožku, při kterých spolupracuje s řadou českých youtuberů a blogerů.

Je certifikovaným školitelem nových odborníků pro oblast ČR a SR. Pořádá pravidelná školení pro jejich základní kvalifikaci i prohlubování znalostí.

 

Ve vzdělávací činnosti spolupracuje s kadeřnickými školami, pro jejichž studenty vede trichologické semináře a kurzy.

Více informací o Lukášovi najdete zde.

Team_21_web-13.jpg

ŽANETA KOVÁČOVÁ

Tricholožka

Pocházím z Chomutova stejně jako Lukáš a jeho dermo-trichologickou cestu sleduji od počátku. Nejednou mi Lukáš dokonce "zachránil" vlasy i pokožku - hlavně v době, kdy jsem hodně cestovala a neměla stabilní kadeřnickou péči.

 

Před rokem jsem se rozhodla, že toužím po změně, jelikož jsem dosáhla možného maxima. Po 10 letech v projektovém managementu, naposledy pro kadeřnickou divizi úspěšné francouzské nadnárodní společnosti, kde základní podmínku představovala orientace na individuální představy klientek, jsem se rozhodla zúročit nabyté poznatky na další úrovni. Tyto zkušenosti mi umožnily začít se intenzivně věnovat a poznávat svět dermo-trichologie, rozšířit svůj záběr individualizované péče a prohloubit znalosti v profesionálním ošetřování pokožky.

 

Pod Lukášovým vedením jsem je mohla začít zdokonalovat tak, aby každá z mých klientek dosáhla naplnění svých očekávání. Vždy se snažím, aby od nás klientky odcházely s čistou hlavou a smysluplným vysvětlením, co se jim vlastně s vlasy děje a jak přistupovat k domácí péči.

Team_21_web-8.jpg

ANDREA TOMYŠKOVÁ

Tricholožka

Jsem kadeřnice, barber a tricholožka.


Už jako malá jsem věděla, že se chci stát kadeřnicí. A jelikož mě vždy lákal život v zahraničí, odjela jsem do Velké Británie za dobrodružstvím. Získala jsem tříletou praxi na salonu v Liverpoolu, kde jsem pracovala jako Barber.
 

Práce s muži byla skvělá, ale pro mě už trošku stereotypní. Vrátila jsem se zpět do Pardubic, místa, kde jsem se narodila, a věnovala se vlasovým školení, protože  jsem se rozhodla více se věnovat dámské klientele. 
 

Jelikož si pořád myslím, že zdravé vlasy mohou růst pouze ze zdravé vlasové pokožky a zdravého těla, začala jsem se zajímat o obor trichologie. Oslovila jsem  proto Lukáše, trichologa s nejdelší praxí v Čechách. Absolvovala jsem seminář v Beskydech, který Lukáš právě pro trichology z ČR a Slovenska pořádal.

 

Poté jsem se zúčastnila dalších školení pod záštitou Lukáše a nyní působím jako odborná tricholožka v Institutu zdravé krásy.

Marketa.jpg

MARKÉTA MALIK

Tricholožka

Pocházím z jižní Moravy a jsem empatický člověk, který rád vytváří pozitivní atmosféru a pocit elegance a luxusu.

Každá klientka (nebo klient) je pro mě velmi důležitá a má práce je založená na preciznosti.

Miluji osobní i profesní progres, proto se i přes moji 20ti letou praxi v kadeřnickém oboru neustále profesně rozvíjím a vzdělávám. I proto jsem si vybrala spolupráci s Lukášem Rossbachem a Institutem zdravé krásy.