top of page

NAŠI TRICHOLOGOVÉ

Team_21_web-15.jpg

LUKÁŠ ROSSBACH

Hlavní dermotricholog

Přední český tricholog s nejdelší praxí u nás.

Věnuje se plošné osvětě v oblasti preventivních programů a péče o vlasovou pokožku, při kterých spolupracuje s řadou českých youtuberů a blogerů.

Je certifikovaným školitelem nových odborníků pro oblast ČR a SR. Pořádá pravidelná školení pro jejich základní kvalifikaci i prohlubování znalostí.

Ve vzdělávací činnosti spolupracuje s kadeřnickými školami, pro jejichž studenty vede trichologické semináře a kurzy.

Team_21_web-13.jpg

ŽANETA VODIČKOVÁ

Dermotricholog

Do světa dermotrichologie mě přivedly mé předchozí pracovní zkušenosti. Začala jsem se problematice vlasové pokožky věnovat intenzivně. V době covidových lockdownů jsem nelenila a absolvovala jsem intenzivní dermotrichologický kurz u Lukáše Rossbacha a detailně poznávala značku Kapyderm. Ve své praxi se snažím o to, aby moji klienti odcházeli z našeho salonu s čistou pokožkou, smysluplným vysvětlením jejich problému i tím, jakým způsobem budeme na jeho odstranění pracovat.

Team_21_web-8.jpg

ANDREA TOMYŠKOVÁ

Dermotricholog

Jsem kadeřnice, barber a dermotricholožka. Jako barber jsem absolvovala tříletou praxi na salonu v Liverpoolu. Po návratu do ČR jsem se rozhodla rozšířit svůj um i v oblasti dámského střihu a přihlásila se na vlasová školení, kde jsem získala potřebnou jistotu. Jelikož zastávám názor, že zdravé vlasy mohou růst pouze ze zdravé pokožky a zdravého těla, začala jsem se zajímat o obor dermotrichologie a oslovila proto Lukáše. Od té doby se pravidelně vzdělávám a pracuji pod jeho odborným dohledem v pražském Institutu.

bc399597-d5c6-4945-9ecd-2e8c8361773c.JPG

LUCIE PROCHÁZKOVÁ

Dermotricholog

K dermotrichologii jsem se dostala postupně. Péče o pleť a vlasy mi byla vždy blízká. Že ale existuje obor zabývající se přímo vlasovou pokožkou, jsem se dozvěděla později. Absolvovala jsem několik Lukášových školení a s každým dalším mě téma dermotrichologie fascinovalo víc a víc. Začala jsem se o problematiku vlasové pokožky zajímat intenzivněji a od Lukáše přišla nabídka, pustit se do toho naplno. Měla jsem možnost přihlížet diagnostice přímo u Lukáše v ordinaci, což mi dalo hodně moc a jsem za to vděčná.

Alexandra.jpeg

ALEXANDRA FLIMELOVÁ

Dermotricholog

Má cesta k dermotrichologii nebyla náhoda. Lukáše jsem sama poznala jako jeho klientka a na vlastní kůži se tak přesvědčila, jak velký význam správná péče má. Jako kadeřnice působící v oboru od roku 2008 jsem hledala možnosti, jak se zdokonalit i v péči o vlasovou pokožku, abych svým klientkám mohla nabídnout komplexní služby.

567A8314-Edit.jpg

ŽOFIE TICHÁNKOVÁ

Dermotricholog Assistant

V Institutu jsem začala pracovat po boku kadeřníků i trichologů a měla tak jedinečnou možnost okoukat vše, co se těchto profesí týká. Obor dermotrichologie si mě naprosto získal. Jsem připravena být kdykoliv nápomocna.

Kotva 1
Kotva 2
Kotva 3
Kotva 4
Kotva 5
bottom of page