top of page

NAŠI TRICHOLOGOVÉ

Team_21_web-15.jpg

LUKÁŠ ROSSBACH

Hlavní tricholog

Přední český tricholog s nejdelší praxí u nás.

Věnuje se plošné osvětě v oblasti preventivních programů a péče o vlasovou pokožku, při kterých spolupracuje s řadou českých youtuberů a blogerů.

Je certifikovaným školitelem nových odborníků pro oblast ČR a SR. Pořádá pravidelná školení pro jejich základní kvalifikaci i prohlubování znalostí.

 

Ve vzdělávací činnosti spolupracuje s kadeřnickými školami, pro jejichž studenty vede trichologické semináře a kurzy.

Team_21_web-13.jpg

ŽANETA KOVÁČOVÁ

Tricholožka

Pocházím z Chomutova stejně jako Lukáš a jeho dermo-trichologickou cestu sleduji od počátku. Nejednou mi Lukáš dokonce "zachránil" vlasy i pokožku - hlavně v době, kdy jsem hodně cestovala a neměla stabilní kadeřnickou péči.

 

V roce 2020 jsem se rozhodla, že toužím po změně, jelikož jsem dosáhla možného maxima. Po 10 letech v projektovém managementu, naposledy pro kadeřnickou divizi úspěšné francouzské nadnárodní společnosti, kde základní podmínku představovala orientace na individuální představy klientek, jsem se rozhodla zúročit nabyté poznatky na další úrovni. Tyto zkušenosti mi umožnily začít se intenzivně věnovat a poznávat svět dermo-trichologie, rozšířit svůj záběr individualizované péče a prohloubit znalosti v profesionálním ošetřování pokožky.

 

Pod Lukášovým vedením jsem je mohla začít zdokonalovat tak, aby každá z mých klientek dosáhla naplnění svých očekávání. Vždy se snažím, aby od nás klientky odcházely s čistou hlavou a smysluplným vysvětlením, co se jim vlastně s vlasy děje a jak přistupovat k domácí péči.

Team_21_web-8.jpg

ANDREA TOMYŠKOVÁ

Tricholožka

Jsem kadeřnice, barber a tricholožka.


Už jako malá jsem věděla, že se chci stát kadeřnicí. A jelikož mě vždy lákal život v zahraničí, odjela jsem do Velké Británie za dobrodružstvím. Získala jsem tříletou praxi na salonu v Liverpoolu, kde jsem pracovala jako Barber.
 

Práce s muži byla skvělá, ale pro mě už trošku stereotypní. Vrátila jsem se zpět do Pardubic, místa, kde jsem se narodila, a věnovala se vlasovým školení, protože  jsem se rozhodla více se věnovat dámské klientele. 
 

Jelikož si pořád myslím, že zdravé vlasy mohou růst pouze ze zdravé vlasové pokožky a zdravého těla, začala jsem se zajímat o obor trichologie. Oslovila jsem  proto Lukáše, trichologa s nejdelší praxí v Čechách. Absolvovala jsem seminář v Beskydech, který Lukáš právě pro trichology z ČR a Slovenska pořádal.

 

Poté jsem se zúčastnila dalších školení pod záštitou Lukáše a nyní působím jako odborná tricholožka v Institutu zdravé krásy.

Alexandra.jpeg

ALEXANDRA FLIMELOVÁ

Tricholožka

Pocházím ze Slovenska z městečka Banovec nad Bebravou a do Čech jsem se rozhodla přestěhovat za lákavou pracovní příležitostí. Jako malou holčičku mě maminka brala do svého kosmetického salonu a já jí koukala pod ruce. Bylo nad slunce jasné, jakým směrem se jednou vydám. Svoje zkušenosti jsem nasbírala na různých zahraničních stážích a školeních a díky své 15leté praxi v oboru se ráda postarám o vaše vlasy i vizáž.

Lukáše jsem poznala jako jeho klientka. Vyřešil mi moje dlouholeté problémy s pletí a já se v tu chvíli zapálila pro obor trichologie a dermatologie.

 

Ke každé klientce přistupuji individuálně a s citem.

Lenka Procházková.png

LENKA PROCHÁZKOVÁ

Asistentka trichologů

Mám asi tu nejmenší kadeřnickou praxi z nás všech, o to víc si cením, a je mi ctí, být součástí týmu Lukáše Rossbacha. Budu dělat maximum pro to, abyste se tu cítil/a jako ta nejdůležitější osoba na světě.

Vlasy pro mě byly už od malička velmi důležité. Pomáhaly mi se sebevědomím a cítit se dobře. Přitom jsem si s nimi zažila snad vše. Od neprecizního střihu, přes špatně odbarvené a upálené vlasy, po problémy s pokožkou hlavy. A to je pro sebevědomí obzvlášť ženy opravdu náročné. Ale všechno zlé je pro něco dobré. Díky těmto zkušenostem, doslova na vlastní kůži, jsem zjistila, že pro krásu už se dávno nemusí trpět. V Institutu zdravé krásy se přistupuje ke každé klientce individuálně, empaticky a s respektem.

Vždy jsem obdivovala vlasové proměny, jak v televizních pořadech, tak na internetu, a mým velkým snem bylo a je také dělat ženy krásnější. Nejen krásným účesem, ale aby se tak i cítily. Proto jsem se v roce 2021 minula povoláním, udělala si rekvalifikační kurz kadeřnice a začala si tento sen v dospělosti plnit.

Jsem přesvědčená o tom, že každá žena je krásná. A pokud o tom někdy pochybujete, dovolte mi Vám ukázat to, co vidím já.

bottom of page