trichologický seminář_Lukáš Rossbach
trichologický seminář_Lukáš Rossbach

Trichologický kurz intenzivní – jednodenní

Nabízíme odborný certifikovaný kurz vhodný pro kadeřníky, kosmetičky, zdravotní pracovníky a majitele salonu se zájmem o rozšíření poskytovaných služeb svým klientům.

Během kurzu se naučíte správně diagnostikovat onemocnění vlasové pokožky, problematiku růstu vlasů, zásady péče o zdravou pokožku, možnosti terapie v rukou trichologa  a osvojíte si dovednosti práce s trichokamerou.

Školení je celodenní, rozdělené do dvou výukových bloků.

Termín konání:  – 
Místo konání: Institut zdravých vlasů Lukáše Rossbacha, Vlkova ul. 443/28,Praha 3

Školení povede odborný  tricholog Lukáš Rossbach.

V teoretické části výuky se naučíte základy anatomie, fyziologie a patofyziologie vlasové pokožky a vlasového růstu. Probereme jednotlivá onemocnění spolu s příčinami jejich vzniku a možnostmi terapie (seboroická dermatitida, lupénka, lupovitost atd.). Samostatná část výuky je pak věnována problematice padání vlasů – alopecii a jejím jednotlivým typům.

V neposlední řadě se zaměříme na péči o vlasovou pokožku a její zásady spolu s nejčastějšími obtížemi, se kterými klienti naše služby vyhledávají.

Během praktické části se naučíte práci s trichokamerou. Diagnostikovat onemocnění vlasové pokožky s pomocí klientské karty a nových znalostí. Vyzkoušíte si možnosti ošetření vlasové pokožky a terapeutický přístup v praxi.

Kurz je certifikovaný, po jeho absolvování obdrží účastníci doklad o absolvování.

Cena kurzu je 3 500 Kč.
V Praze se na Vás těší Lukáš Rossbach a jeho tým.

V případě zájmu o rezervaci místa na semináři prosím kontaktujte Petra Dostála na tel.č. +420 733 299 701.