tým_Lukáš Rossbach

O nás

Jsme tým profesionálů, kteří svou práci milují. Na prvním místě je pro nás vždy přání a spokojenost klienta.

Snažíme se poskytovat kvalitní služby s osobním a vstřícným přístupem ke každému z vás. Vytvářet místo, kde vám bude dobře a kam se budete rádi vracet.

Vše co děláme, se snažíme dělat, jak nejlépe to jde. Neustále na sobě pracujeme a vzděláváme se.

Nabízíme komplexní a profesionální péči a poradenství v oblasti kadeřnictví a trichologie. Pracujeme výhradně s profesionálními, kvalitními a prověřenými značkami Paul Mitchell, Kapyderm.

Lukáš Rossbach

Přední český tricholog.

Narodil se v Chomutově 4. února 1982, dětství však prožil ve Špindlerově Mlýně, kam se rodina přestěhovala „být blíž přírodě“ z důvodu astmatu staršího bratra. Od svých jedenácti let žil s rodiči na Kostarice.

V dospělosti se usadil v Praze, kde v roce 2004 otevřel kadeřnický salon tzv.nové vlny kadeřníků zaměřených na vzdělávání se, Salon Fame.

Oboru dermotrichologie se věnuje již třináct let. Svou profesní dráhu trichologa odstartoval již v roce 2005, kdy se na dermatologické stáži v Krčské nemocnici seznámil s Pastorem Vilescou, majitelem a vývojářem dermo-trichologické společnosti Kapyderm, jejímž zástupcem se pro ČR a SR v následujícím roce stal.

Ještě téhož roku odjel do Španělska na trichologický kongres, kde také absolvoval odborný výcvik se zaměřením na inovativní metody v oblasti problematiky vlasové alopécie.

Od té doby se účastnil řady celosvětových kongresů a stáží v oboru trichologie. Přednáší na každoročním kongresu pořádaným dermo-trichologickou společností v Málaga.

Vede vlastní výzkumnou činnost zaměřenou na aplikování kosmo-ceutických produktů a péči o problematickou pokožku a růst vlasů. Jeho studie se zaměřují na onemocnění seboroickou dermatitidou, vlasovou alopécii různých příčin a specifická onemocnění jako je např. Hay Well Syndrom. Je pravidelným přispěvatelem do odborných časopisů. Vede vlasovou poradnu týdeníku Sedmička a jeho příspěvky naleznete i v dalších médiích.

Věnuje se plošné osvětě v oblasti preventivních programů a péče o vlasovou pokožku, při kterých spolupracuje s řadou českých video blogerů a blogerů.
Je certifikovaným školitelem nových odborníků pro oblast ČR a SR. Pořádá pravidelná školení pro jejich základní kvalifikaci i prohlubování znalostí.
Ve vzdělávací činnosti spolupracuje s kadeřnickými školami, pro jejichž studenty vede trichologické semináře a kurzy.

V roce 2018 otevírá dveře své nové ordinaci dermo-trichologie, která se specializuje na veškerou problematiku vlasové pokožky a vlasového růstu a nabízí svým klientům komplexní péči na nejvyšší odborné úrovni.

Lukáš Rossbach_tricholog
Lukáš Rossbach_tricholog