MASÁŽE

Nabízíme relaxační masáže zaměřené na uvolnění a odpočinek od dnešního uspěchaného světa. Každá masáž je přizpůsobena individuálně dle vašich potřeb. Součástí každé procedury je navíc závěrečné dechové cvičení (Pránajáma), díky kterému se dostanete do úplného uvolnění a následně zpět do normálního režimu. Další část masáží, která vás bude provázet po celou dobu relaxace, je aromaterapie. Výběr vůní probíhá vždy po konzultaci s klientem a na základě jeho preferencí a zdravotního stavu.

009

Indická masáž hlavy

Indická masáž hlavy je velice jemné a léčivé ošetření hlavy, krku, ramen a horní části zad a paží. Odstraňuje stres, bolesti hlavy a očí, napětí v ramenou, krku i šíji, zlepšuje kvalitu vlasů, navozuje pocit duševní pohody a celkově harmonizuje organismus. Velice příznivě ovlivňuje kvalitu spánku, zlepšuje koncentraci a soustředěnost.

30min. + 15min. konzultace
390 Kč
009

Celotělová relaxační masáž

Relaxační masáž celého těla navozuje pocit absolutního zklidnění, uvolnění a odpočinku. Příznivě působí na imunitní a lymfatický systém. Je vedena jemnými hmaty, které podporují správný oběh krve, uvolnění blokád a nahromaděného stresu.

60min. + 15min. konzultace
890 Kč
009

Celotělová masáž lávovými kameny

Při této masáži používáme kameny se silnou energetickou vibrací, historie této techniky sahá 4000 let nazpět.

Teplo sálající z kamenů ohřívá pokožku, která díky tomu lépe vstřebává léčivé oleje
a zároveň uvolňuje svalstvo, díky čemuž může pracovat s hlubšími vrstvami tkáně.

Masáž lávovými kameny stimuluje oslabené partie, krevní a lymfatický oběh, urychluje buněčný metabolismus, napomáhá odstraňovat toxiny a škodlivé látky z těla. Dokáže odstranit svalové spasmy a blokády. Během masáže dochází k uvolnění nervového sytému, hluboké relaxaci a navození pocitu vnitřního klidu.

60min. + 15min. konzultace
990 Kč
009

Tělový Peeling

Kávový peeling

Kávový peeling je připravovaný z velice kvalitní kávy. Pro uvolnění kávového účinku na pokožku se peeling skládá ještě z cukru a sezamového oleje. V této kombinaci vyživují pokožku a zbavují jí odumřelé kůže a povrchových nečistot. Kávový peeling je vynikající v boji proti celulitidě a striím. Napíná, prokrvuje a zpevňuje nepoddajnou pokožku a je výborným pomocníkem i v období těhotenství. Při kožních obtížích lze do peelingu přidat ještě tea tree oil, který pokožku do hloubky čistí a dezinfikuje.

Šípek – kopřiva

Šípek v kombinaci s kopřivou a sezamovým olejem je vynikajícím jemným peelingem nejen na celé tělo, ale i na oblast obličeje. Vyhlazuje jemné jizvy a akné, zklidňuje problematickou kůži a odstraňuje veškeré nečistoty. Šípek pokožku vyživí a kopřiva uklidní.

Březový peeling

Bříza je odnepaměti symbolem mládí. Bříza uvolňuje pokožku, zanechává jí hladkou a pevnou  a v kombinaci s olejem a solí se jedná o krásný osvěžující peeling, po kterém se budete cítit jako po probuzení. Pokožka je regenerovaná a zbavená škodlivin. Používáme březové listy.

Heřmánkový peeling

Heřmánek je úžasný na jakkoli podrážděnou pokožku celého těla. Uklidňuje, zvláčňuje a zjemňuje stav kůže a dodává jí potřebné vitamíny.

30min.
490 Kč